ProXtend FO-LCSCOS1D-003 fiberoptisk kabel 3 m LC/UPC SC/UPC LSZH OS2 Gul

,

DKK 52.59

Varenummer (SKU): 2c725b336512 Kategorier: ,

Swiish.dk fandt ProXtend FO-LCSCOS1D-003 fiberoptisk kabel 3 m LC/UPC SC/UPC LSZH OS2 Gul til den billigste pris i kategorien Fiberoptiske Kabler > Kabler hos MediaSupply.dk. ProXtend FO-LCSCOS1D-003. Kabellængde: 3 m, Kabeltype: LSZH, Fiberoptisk type: OS2, Stik 1: LC/UPC, Stik 2: SC/UPC, Kernediameter: 2000 µm, Stik køn: Hanstik/Hanstik, Fuld duplex, Kabelfarve: Gul ProXtend FO-LCSCOS1D-003. Kabellængde: 3 m, Kabeltype: LSZ